KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17233295

nr 1723 3295

Victoria Westberg

(1859-1941)

Oljemålning, Victoria Westberg (1859-1941), Signerad, daterad 1904, militärporträtt. Olja på duk, 63x53 cm, yttermått inklusive ram: 82x73

Kondition: skadad ram

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 september 2025
kl 20:59:01

9/9 10:56:04 1      Vinnande bud